Snimka obrazovky 2014-12-10 o 19.48.32

 

Tovar Vám dopravíme vlastnou dopravou, prípadne kuriérskou službou alebo poštou na dobierku, na adresu uvedenú v objednávke. 

V cene nie je vynáška do domu a bytu! 

Tovar Vám dovezieme na adresu pred dom alebo panelák!

Dátum dodania Vám bude avizovaný deň dopredu prostredníctvom emailu a telefonicky.

Nás pracovník alebo kuriér avizuje doručenie v deň doručenia na telefónne číslo uvedené v objednávke. V prípade, že Vám deň dodania nebude vyhovovať, môžete si dohodnúť iný náhradný termín doručenia s našou pracovníčkou. Táto služba je bezplatná. Všetok tovar zasielaný kuriérskou službou alebo poštou je poistený vo výške hodnoty tovaru. Pri zaslaní tovaru do zahraničia je cena dopravy vypočítavaná osobitne v závislosti od hmotnosti objednaného tovaru a od krajiny doručenia. Po dohode je možné tovar prevziať aj osobne.

Doprava u nás ZDARMA :-)

Naša spoločnosť 96design s.r.o. chce maximálne zabezpečiť dodanie Vášho tovaru k Vám bez poškodenia, preto objemnejší tovar rozvážame našou dopravou.

Ďakujeme všetkým našim klientom za trpezlivosť a pochopenie pre dlhšiu čakaciu dobu, ktorú máme i my od výrobcov a dodávateľov.

U tovaru skladom je expedícia (odovzdanie dopravcovi) do 48 hodín, ak posielame tovar kuriérskou službou. 

V prípade našej dopravy je to najbližší termín rozvozu do Vášho regiónu.

 

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte nás kontaktovať:
Telefón: +421 948 007 032 Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
kontaktujte nas