Interiér / nábytok

Nábytok na mieru

nabytok na mieru

Potrebujete riešenie šité na mieru Vášmu priestoru? Individuálny prístup, konštrukčné riešenia a možné alternatívy, cez ktoré dokážeme pretaviť Vaše predstavy a očakávania na Vaše vysnívané bývanie.

Sedacie súpravy a kreslá

sedaci nabytok

Nadčasové sedacie súpravy "Made in Italy" Vás vtiahnu do sveta pohodlia a luxusu. Jedinečný a nezameniteľný štýl v dokonalom remeselnom spracovaní v modernom i klasickom šate.

Stoly a stoličky

stoly a stolicky altacorte 3

Chcete tú najvyššiu kvalitu v originálnom šate? Nahliadnite do kychyne známych talianskych nábytkárskych firiem, ktorých modely sa stanú dominantným a výrazným prvkom v každom interiéri. Najnovšie trendy, nadčasové materiály, vysoká kvalita a prepracované detaily.

Obývačky/ Komody / Knižnice

komody kniznice

Široká škála produktov popredných talianskych výrobcov dizajnového nábytku v modernom i klasickom štýle Vás osloví svojou individualitou a prepracovaným dizajnom.

Detský nábytok

detska izba zg mobili 1

Originálne a inovatívne riešenia do detskej izby si zamilujete nielen Vy, ale i Vaše ratolesti. Široká škála farebných kombinácií, neobyčajný štýl, množstvo prepracovaných detailov a tá najlepšia kvalita pre našich malých hrdinov.

Spálne a postele

spalna jesse 1

Zaspávať v obklopení pohodlia a nadčasovej krásy môže byť i Vašou výsadou a splneným snom. Popredné talianske dizajnérske firmy kladú dôraz predovšetkým na pohodlie, komfort a originálny dizajn.

Kancelársky nábytok

kancelarsky nabytok prof office 4

Bohatá ponuka renomovaných talianskych značiek zameriavajúcich sa na produkciu reprezentatívnych kancelárskych stoličiek a nábytku každoročne vystavovaných na prestížnych nábytkárskych veľtrhoch a nábytku do otvorených verejných a obchodných priestorov.

Kuchyne

kuchyna veneta cucine taliansko 2

Vízia kuchyne Veneta Cucine, značky medzinárodnej úrovne a vedúcej spoločnosti na talianskom trhu sa zakladá na prekonaní rozlišovania medzi klasickým a moderným obohatená o koncept prvej antibakteriálnej kuchyne. 

Úložné systémy

ulozny system santarossa 1 400

Nič nie je lepšie ako organizovaný priestor v domácnosti, kde každá vec má svoje miesto. Úložné systémy použiteľné vo všetkých oblastiach domácnosti, ktoré sa dajú ľahko upravovať a usporiadať podľa meniacich sa potrieb.

 

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte nás kontaktovať:
Telefón: +421 948 007 032 Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
kontaktujte nas