MIBB
detsky nabytok mibb 
web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Známa talianska firma MIBB, zameriavajúca sa výhradne na výrobu detského nábytku, datuje svoj vznik v roku 1968. Hlavnou myšlienkou spoločnosti sú - štýl, bezpečnosť a kvalita.

 

 

BABY ITALIA

detsky nabytok baby italia

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Rodinná talianska firma BABY ITALIA pôsobí na trhu s detským nábytkom už viac ako 20 rokov, v ktorom vďaka skúsenostiam a stálemu objavovaniu nových výrobných technológií, dôkladným výberom kvalitných materiálov ponúka sortiment najvyššej kvality.

 

 

BABY EXPERT

detsky nabytok zg group

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

BABY EXPERT od roku 1970  navrhuje a vyrába nábytok, postieľky a detský nábytok z dreva, pričom neustále hľadá a inovuje spôsob výroby pri súčasnom rešpektovaní životného prostredia.

Dnes je BABY EXPERT jedným z mála talianskych firiem pre výrobu detského nábytku, ktorá  sa môže pochváliť sortimentom kompletne vyrobeným v Taliansku. Spolupracuje s tímom profesionálnych grafikov a dizajnérov, ktorí sú súčasťou tvorivej dielne, ktorá pôsobí ako referenčný bod pre štylistické inovácie vo svojom obore. Vždy s pozitívnymi estetickými a technologickými novinkami, vysokou kvalitou a pridanou hodnotou. Baby Expert má za cieľ interpretovať a splniť najrôznejšie požiadavky trhu.

Šťastné kombinácie týchto prvkov umožňujú dnes vytvorenie kvalitného produktu oceňovaného v Taliansku i v rôznych častiach sveta.

 

 

ZG GROUP

detsky nabytok zg group new

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

ZG MOBILI - jeden z členov skupiny ZG GROUP, ktorý sa sústreďuje najmä na výrobu detského nábytku a nábytku pre teenagerov. Oceníte širokú škálu farebných kombinácií, neobyčajný štýl a množstvo nezvyčajných, originálnych nápadov.BELLAMY
banner-ines-pl

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

BELLAMY - odkedy úspešne debutovala na poľskom trhu v roku 2005 autorskou kolekciou nábytku drží sa drží na popredných priečkach v kvalite, dizajne i obľúbenosti. Špecializuje sa na nábytok pre deti od kolísky až po teenagerov nielen v Strednej ale i Západnej Európe. Ponúka elegantný, kvalitný detský nábytok, ktorý rastie spolu s dieťaťom a vyniká osobitým dizajnom, variabilnosťou, inovatívnymi riešeniami a najvyššou kvalitou výroby.

 

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte nás kontaktovať:
Telefón: +421 948 007 032 Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
kontaktujte nas