ZG GROUP

hotelovy nabytok zg group taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

ZG Mobili - jeden z členov skupiny ZG GROUP, ktorý se sústreďuje hlavne na výrobu detského nábytku a nábytku pre teenagerov. Oceníte širokú škálu farebných kombinácií, neobyčajný štýl a množstvo neobyčajných nápadov.

GV Salotti - vzniklo v roku 1997 a sústreďuje sa hlavne na výrobu sedacích súprav a čalúnených postelí. Veľkú pozornosť pri výrobe venujú hlavne detailom a výberu kvalitných poťahových látok.

GM Cucine - vznikla v roku 1982 so špecializáciou hlavne na moderné kuchyne, určitú časť zastupujú tiež klasické kuchyne zo severu Talianska. Flexibilitou a dynamickosťou sa spoločnosť radí medzi popredných výrobcov kuchýň v Taliansku, ale má svoje zastúpenie aj v iných európskych štátoch, ale tiež napríklad aj v južnej Amerike. Hlavnou zásadou GM CUCINE je - dodať spotrebiteľovi kuchyňu, ktorá maximálne vyhovuje jeho požiadavkám na kvalitu a účelnosť pri dennom používaní.

 

METALMOBIL

hotelovy nabytok metalmobil taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Metalmobil predstavuje ochrannú známku skupiny INDUSRIEIFI, dôležitého priemyselného lídra v oblasti inovatívnych riešení pre navrhovanie verejných priestorov a nábytku kancelárií. Na trhu pôsobí Metalmobil už viac ako 50 rokov. Vo svojej  produkcii dbá na prírodné alebo recyklovateľné materiály.

 

VESOI

hotelovy nabytok vesoi taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Spoločnosť Vesoi produkuje v Neapole od roku 1981 od kedy sa jej výrobky prispôsobili modernému spoločenskému bytiu, ale zachovali si i tradičné línie. Skĺbením estetických vlastností, funkčnosti a jedinečnosti láka Vesoi všetkých, ktorí radi niečo iné. V produktovom katalógu firma ponúka stolné, stropné, nástenné a závesné svietidlá. Na výber je takmer 200 modelov navrhnutých nielen súčasnými designérmi. Toto všetko podčiarkuje, že Vesoi sa prispôsobuje požiadavkám svojich zákazníkov. Jej produkcia osvetlení do každého priestoru upúta oko nie len náročnejšieho zákazníka.