Veneta Cucine

kuchyna veneta cucine taliansko

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

VENETA CUCINE je značka medzinárodnej úrovne, v súčasnosti vedúca spoločnosť na talianskom trhu a skutočný pojem pre tých, ktorí v Európe, rovnako ako všade na svete, volia  „Made in Italy“. Táto spoločnosť, ktorá si zakladá na vysoko rozvinutej kultúre obchodovania, zaisťuje výrobu širokej škály sortimentu s kvalitatívnymi štandardmi, a to vďaka najnovším technológiám a remeselne najprepracovanejším tvarom. Spoľahlivosť a krása sú hodnoty, ktoré len podtrhujú štýlový vzhľad, kde sa snúbia moderné estetické tvary a zdedená funkčnosť, osvedčená storočnou tradíciou. VENETA CUCINE umožňuje rozmanitosť chutí, spôsobov života, spôsobov myslenia či používania kuchyne.

Naše vízia kuchyne – od produktu k otvorenému personalizovanému projektu. 

Naše vízia kuchyne sa zakladá na prekonaní rozlišovania medzi klasickým a moderným. Vnímame kuchyňu ako priestor, ktorý sa neustále mení a pretvára, aby sa prispôsobil konkrétnym potrebám každodenného života a novým podmienkam bývania. Vyjadrenie novým zpôsobom umožňuje vytvárať dosiaľ nevídané riešenia, pre ktoré sú vo všetkých modeloch kľúčové materiály. Pozornosť sa teda presúva od produktu k projektu, kde sa sústreďujeme na celok zložený z funkčných a estetických prvkov, ktoré vytvárajú priestor kuchyne. Odtiaľ vzišla myšlienka roztriediť našu širokú škálu produktov do tematických skupín, kde sú jednotlivé prvky a doplnky volne zameniteľné podľa vkusu a spôsobov ponímania kuchyne.


antibakterialna kuchyna

PRVÁ ANTIBAKTERIÁLNA KUCHYŇA kultúra komfortu rozšírená o ochranu zdravia.

BBS - Bacteria Blocker Silverguard - kuchyňa zaručene bez baktérií.

Vo svojej dobe silne zakotvená značka VENETA CUCINE hlási novú ideu v domácom prostredí, ktorá sa zakladá na koncepte „komfortu“. Snaží sa teda zaistiť každodennú radosť a ponúknuť čo najväčší komfort ľuďom i životnému prostrediu. To tiež znamená, že chceme zaistiť najvyšší bezpečnostný štandard, o čom svedčí prijatie BBS. 

Bacteria Blocker Silverguard je antibakteriálna ochrana na báze iónov striebra, ktorými sú pokryté pracovné povrchy a laminované styčné plochy našich kuchýň. BBS znižuje o 99,9 % šírenie baktérií a má dezinfekčné účinky, ktoré sa časom neztrácajú, pretože sa striebro, ktoré je pri impregnácii materiálov netekuté a vo forme častíc, nezmýva. Vďaka ® BBS je naša kuchyňa Ecocompatta, navrhnutá slávnym designérom Paolom Rizzattim, prvá antibakteriálna kuchyňa na trhu. Naviac je tento postup možné na požiadanie aplikovať na všetky modely z rady VENETA CUCINE. 

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte nás kontaktovať:
Telefón: +421 948 007 032 Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
kontaktujte nas