Snimka obrazovky 2015-02-12 o 9.04.21 kopia

 

Naša spoločnosť pracuje vo výrobe a predaji nábytku od roku 2005. Od samého počiatku dynamicky vstúpila na trh a stále aktívne spolupracuje s tímom ľudí na zdokonaľovaní a vylepšovaní svojej produkcie a technologických postupov prihliadajúc na aktuálne trendy a požiadavky trhu . Od svojho založenia až po súčasnosť sa naša spoločnosť snaží o dokonalosť a precíznosť v každej fáze svojej výroby.

Vďaka mnohoročným skúsenostiam sa snažíme plniť všetky očakávania našich zákazníkov. Ponúkame konštrukčné riešenia spájajúce funkčnosť a estetiku do jedinečného celku. Garantujeme našim zákazníkom profesionálne, extrémne rýchle a spoľahlivé služby vo všetkých oblastiach počínajúc poradenstvom, cez zameranie, spracovanie návrhu, až po dopravu, montáž a servis.

Špecializujeme sa na nábytok na mieru podľa požiadaviek zákazníkov. Dokážeme zrealizovať akékoľvek Vaše predstavy, či ich prispôsobiť danému priestoru, prípadne navrhnúť iné alternatívy a možnosti tak, aby boli splnené Vaše očakávania. Naša práca spočíva práve v individuálnom prístupe k zákazníkovi. Realizujeme objednávky po celom území SR a pracujeme s tímom architektov a odborníkov vo svojej oblasti, ktorí dohliadajú na priebeh jednotlivých procesov výroby s cieľom zabezpečiť spokojnosť zákazníkov.


Ponúkame široký rozsah sortimentu a služieb, okrem iného:

  • Kuchyne v modernom i klasickom štýle
  • Vstavané skrine na mieru 
  • Kancelársky nábytok a nábytok do obchodných priestorov
  • Spálne, postele
  • Sedacie súpravy na mieru
  • Kúpeľňový nábytok
  • Komody, police ...


V našej ponuke tiež nájdete voľne stojace i vstavané spotrebiče od renomovaných tuzemských a zahraničných firiem.

Pracujeme so všetkými dostupnými materiálmi na trhu, vyrábame nábytok s využitím prvkov dreva, MDF, lakovanej MDF, ocele, hliníka či dýhy. Ponúkame širokú škálu farebných prevedení materiálov i nábytkových doplnkov.
Pozývame Vás na návštevu nášho SHOWROOMU, kde si môžte vybrať z našej širokej ponuky. Garantujeme Vám vysokú kvalitu produktov, efektívne a včasné dodanie a konkurencieschopné ceny.

 

 

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte nás kontaktovať:
Telefón: +421 948 007 032 Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
kontaktujte nas