UFFIX

kancelarsky nabytok uffix taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Spoločnosť UFFIX vznikla v roku 1963 a špecializuje sa na výrobu kancelárskeho nábytku  a postupne dobýva svetové trhy. Spolupracuje s poprednými designérmi ako je napríklad PININFARINA a získava tiež ocenenie  GOOD DESIGN AWARD v Chicagu za kolekciu MyPOD a LUNA.  Uffix výrobky sa vyznačujú veľmi ľúbivým designom, funkčnosťou, praktickosťou a istou jednoduchosťou, ktorú klienti oceňujú.

 

ZG GROUP

kancelarsky nabytok zg group taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

ZG Mobili - jeden z členov skupiny ZG GROUP, ktorý se sústreďuje hlavne na výrobu detského nábytku a nábytku pre teenagerov. Oceníte širokú škálu farebných kombinácií, neobyčajný štýl a množstvo neobyčajných nápadov.

GV Salotti - vzniklo v roku 1997 a sústreďuje sa hlavne na výrobu sedacích súprav a čalúnených postelí. Veľkú pozornosť pri výrobe venujú hlavne detailom a výberu kvalitných poťahových látok.

GM Cucine - vznikla v roku 1982 so špecializáciou hlavne na moderné kuchyne, určitú časť zastupujú tiež klasické kuchyne zo severu Talianska. Flexibilitou a dynamickosťou sa spoločnosť radí medzi popredných výrobcov kuchýň v Taliansku, ale má svoje zastúpenie aj v iných európskych štátoch, ale tiež napríklad aj v južnej Amerike. Hlavnou zásadou GM CUCINE je - dodať spotrebiteľovi kuchyňu, ktorá maximálne vyhovuje jeho požiadavkám na kvalitu a účelnosť pri dennom používaní.

 

EMMEGI

kancelarsky nabytok emmegi taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

EMMEGI  je jedným z leadrov v oblasti produkcie kancelárskeho nábytku, so špecializáciou hlavne na kancelárske stoličky, vybavenie posluchární a univerzitných priestorov. Okrem iného EMMEGI SEATING  získalo certifikát UNI EN ISO 9001:2008, čo im umožnilo preniknúť na svetové trhy. Výrobky EMMEGI SEATING sa vyznačujú  moderným  designom, spoľahlivosťou, použitím kvalitných materiálov a kvalitným spracovaním.

 

MORELATO

kancelarsky nabytok morelato taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

V druhej polovici 20. storočia na juhu Verony Aldo Morelato založil svoju "Casa Rossa", remeselnú dielňu, jadro súčasnej spoločnosti. Aldo Morelato uchováva svoje remeselné schopnosti a profesionalitu ako podklad pre výrobu komplexného a rafinovaného nábytku s vlastným jedinečným štýlom. Dnes výroba nábytku Morelato vyjadruje skúsenosť a nadšenie, ktoré sa v priebehu generácií prenieslo na priemyselnú syntézu tradičných výrobných postupov, prevádzaných vysoko kvalifikovanou pracovnou silou. Z maličkej dielny, ktorá prevádzala rezbárske práce, sa vyvinula medzinárodne známa firma, schopná upútať v modernom i v minimalistickom štýle. Jedinečná ponuka výrobkov z čerešne od firmy Morelato v novom zastúpení.

 

SEIPO

kancelarsky nabytok seipo taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Seipo je talianska firma, ktorá sa zameriava na produkciu stoličiek a to najmä tých kancelárskych. Disponuje širokou škálou produktov, ktoré sú vhodné do všetkých verejných priestorov. Reprezentatívne stoličky od firmy Seipo sú každoročne vystavované na prestížnych nábytkárskych salónoch. Firma sa svojimi novými modelmi  snaží vyhovieť každému zákazníkovi.

 

PROF OFFICE

kancelarsky nabytok prof office taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Vďaka veľkej predchádzajúcej skúsenosti v oblasti výroby nábytku Prof Office v roku 1995 vznikla ako kancelársky nábytok vyrábajúca firma. Počnúc sekretárskou kolekciou, Prof Office postupne obohacuje svoju produkciu k recepčným pultom, manažérskemu a konferenčnému zariadeniu, vybaveniu kancelárií, až do otvorených priestorov a systémov priečok. Prof Office je zárukou originality, funkčnosti a kvality v pracovnom priestore akejkoľvek spoločnosti.

 

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte nás kontaktovať:
Telefón: +421 948 007 032 Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
kontaktujte nas