ALBERTA SALOTTI

sedacie supravy alberta taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Alberta je talianska nábytkárska firma, ktorej cieľom je poskytovať zákazníkom originálne riešenie nábytku, vyrobeného z prvotriednych materiálov s veľkým dôrazom na detail. Alberta bola založená v roku 1978 v severnom Taliansku, v oblasti Treviso a dnes exportuje nábytok do celého sveta, od Európy až po Japonsko a USA. Ich klasická a moderná kolekcia zahŕňa veľkú radu výrobkov, od sedačiek až po konferenčné stolíky a bytové doplnky, ako sú napríklad vankúše. O vysokej kvalite výrobkov svedčí okrem iného i to, že Alberta každoročne vystavuje svoje výrobky na celosvetových výstavách a dodáva nábytok do luxusných hotelov po celom svete.

 

PIBIEMME

sedacie supravy pibiemme taliansko 900

web výrobcu na katalógy produktov k nahliadnutiu

Pibiemme - taliansky výrobca sedačiek a postelí ponúka bohatú škálu výrobkov, ktoré sa môžu meniť v priebehu času v nadväznosti na trendy moderného, neustále sa vyvíjajúceho trhu.

 

JESSE

sedacie supravy jesse taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Jesse je firma talianskeho nábytku s tradíciou viac ako 80 rokov. Jej designérsky tím a výrobný proces vytvára nábytok vhodný pre moderný štýl života, v ktorom je každý domov jedinečný, v spojení s funkčnosťou, pocitmi a rozdielnymi záujmami každého človeka.

 

TONIN CASA

sedacie supravy tonin casa taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Tonin Casa je talianska firma kvalitného designového nábytku, s dlhoročnou tradíciou viac ako 30 rokov. V posledných piatich rokoch sa Tonin Casa stal celosvetovou spoločnosťou, exportujúcou modernú značku „Made in Italy“. Všetky výrobné procesy prebiehajú v modernej fabrike, bez nutnosti prevozu medzi výrobnými fázami, so zameraním na maximálnu spokojnosť svojich zamestnancov i zákazníkov. Tonin CASA ponúka cez 8000 výrobkov v klasickom i modernom štýle toho najlepšieho talianskeho designu, známeho po celom svete. Všetky používané farby sú rozpustné vo vode, čím Tonin Casa pripieva k znižovaniu dopadu na životné prostredie.

 

TONON

sedacie supravy tonon taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Tonon vznikla v roku 1926  a sústreďuje sa na výrobu stoličiek, kresiel a stolov. V ponuke nájdete designový nábytok, ale i klasický. Výrobky zn. TONON majú nádych sentimentálnosti a elegancie. Kvalitu zn. TONON  prezentuje perfektné spracovanie, ktoré bolo ocenené na výstavách v Miláne, New Yorku i Tokiu.

 

LACIVIDINA

sedacie supravy la cividina taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

LaCividina bola založená v roku 1976 v regióne Friuli Venezia Giulia, v severovýchodnej časti Talianska. Dnes je dôležitou spoločnosťou, ktorá vyrába kreslá a sedacie súpravy pre verejný i súkromný sektor. Každý projekt má silnú väzbu na taliansky design, ktorý je výborne prevedený do produktov dôkladným výberom materiálov a povrchovými úpravami. Konštrukciu produktov kombinuje s formami, materiál a funkciu so srdcom a mysľou. Design je výsledkom ergonomickej, technickej a estetickej analýzy a následnej realizácie odbornými rukami. LaCividina dáva život každej jedinečnej pohovke a kreslu.

 

GV SALOTTI

sedacie supravy gv salotti taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

GV SALOTTI - vzniklo v roku 1997 a sústreďuje sa hlavne na výrobu sedacích súprav a čalúnených postelí. Veľkú pozornosť pri výrobe venujú hlavne detailom a výberu kvalitných poťahových látok.

 

CONTEMPO

sedacie supravy contempo taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Contempo je talianska spoločnosť, ktorej filozofiou a základným kameňom bol vždy koncept "Made in Italy" a dokonalé remeselné spracovanie produktov. V priebehu rokov si vytvorila jedinečný a nezameniteľný štýl, ktorý sa točí okolo designu pohodlia a kvality. Všetky produkty sú vyrobené zo surovín vynikajúcej kvality, vybraných skúsenými pracovníkmi.

 

ROBERTI 

sedacie supravy roberti rattan taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Viac ako päťdesiat štúdií, testovaní a vývoja nových kolekcií navzájom rôznych, ale všetkých rovnako kreatívnych, ponúka firma, pre ktorú je klúčom k úspechu jednoduché a zložité zároveň, tradícia, spomienky a odborné znalosti materiálov a výrobného procesu, veľké nadšenie a zvedavosť na nové koncepty, hluboká vášeň pre design a eleganciu, a nakoniec pevné odhodlanie dať konkrétnu podobu konkrétnemu vonkajšiemu nábytku. Spoločnosť bola založená v roku 1959 Renatom Robertim, ktorý zahájil výrobu vysoko kvalitného ratanového nábytku pre vnútorné i vonkajšie priestory ako sú terasa, zimná záhrada a iné. Postupne firma rozšírila svoju produkciu nábytku na oblasti wellness centier, bazénových plôch alebo kúpeľných centier.

 

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte nás kontaktovať:
Telefón: +421 948 007 032 Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
kontaktujte nas