SANTAROSSA

spalna santarossa

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Santarossa  S.P.A. patrí k najpoprednejším talianskym výrobcom moderného designového nábytku, rovnako však radí do svojej ponuky aj výrobky v klasickom štýle. Špecializuje sa na  vysoko kvalitné lesklé lakované povrchy. Pomocou vlastných veľkých lakovacích liniek lakujú i pre potreby iných výrobcov nábytku a kuchýň.

Mimo lakovaných materiálov používa kvalitné dýhy a kvalitné  HPL  laminátové materiály. Pri vývoji  nových   designových  radov  spolupracujú s významnými talianskymi architektmi a technickými oddeleniami popredných značiek. Súčasťou ich výrobného programu sú obývacie steny, samostatné kusové solitéry, skrine, postele, nočné stolíky a bytové doplnky ako stoly a stoličky.

Táto firma predáva veľmi dobre svoje výrobky po celom svete a to hlavne vďaka výbornému pomeru medzi designom, kvalitou, cenou  a jednoduchosťou montáže.

 

ALBERTA

spalna postel alberta italia

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Alberta je talianska nábytkárska firma, ktorej cieľom je poskytovať zákazníkom originálne riešenie nábytku, vyrobeného z prvotriednych materiálov s veľkým dôrazom na detail. Alberta bola založená v roku 1978 v severnom Taliansku, v oblasti Treviso a dnes exportuje nábytok do celého sveta, od Európy až po Japonsko a USA. Ich klasická a moderná kolekcia zahŕňa veľkú radu výrobkov, od sedačiek až po konferenčné stolíky a bytové doplnky, ako sú napríklad vankúše. O vysokej kvalite výrobkov svedčí okrem iného i to, že Alberta každoročne vystavuje svoje výrobky na celosvetových výstavách a dodáva nábytok do luxusných hotelov po celom svete.

 

PIBIEMME

spalna postel pibiemme italia

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Pibiemme - taliansky výrobca sedačiek a postelí ponúka bohatú škálu výrobkov, ktoré sa môžu meniť v priebehu času v nadväznosti na trendy moderného, neustále sa vyvíjajúceho trhu.

 

JESSE

spalna postel jesse italia

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Jesse je firma talianskeho nábytku s tradíciou viac ako 80 rokov. Jej designérsky tím a výrobný proces vytvára nábytok vhodný pre moderný štýl života, v ktorom je každý domov jedinečný, v spojení s funkčnosťou, pocitmi a rozdielnymi zájmami každého človeka.

 

TONIN CASA

spalna postel tonin casa italia

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Tonin Casa je talianska firma kvalitného designového nábytku, s dlhoročnou tradíciou viac ako 30 rokov. V posledných piatich rokoch sa Tonin Casa stal celosvetovou spoločnosťou, exportujúcou modernú značku „Made in Italy“. Všetky výrobné procesy prebiehajú v modernej fabrike, bez nutnosti prevozu medzi výrobnými fázami, so zameraním na maximálnu spokojnosť svojich zamestnancov i zákazníkov. Tonin CASA ponúka cez 8000 výrobkov v klasickom i modernom štýle toho najlepšieho talianskeho designu, známeho po celom svete. Všetky používané farby sú rozpustné vo vode, čím Tonin Casa pripieva k znižovaniu dopadu na životné prostredie.

 

MORELATO

spalna postel morelato italia

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

V druhej polovici 20. storočia na juhu Verony Aldo Morelato založil svoju "Casa Rossa", remeselnú dielňu, jadro súčasnej spoločnosti. Aldo Morelato uchováva svoje remeselné schopnosti a profesionalitu ako podklad pre výrobu komplexného a rafinovaného nábytku s vlastným jedinečným štýlom. Dnes výroba nábytku Morelato vyjadruje skúsenosť a nadšenie, ktoré sa v priebehu generácií prenieslo na priemyselnú syntézu tradičných výrobných postupov, prevádzaných vysoko kvalifikovanou pracovnou silou. Z maličkej dielny, ktorá prevádzala rezbárske práce, sa vyvinula medzinárodne známa firma, schopná upútať v modernom i v minimalistickom štýle. Jedinečná ponuka výrobkov z čerešne od firmy Morelato v novom zastúpení.

 

8EMEZZO

spalna postel 8emezzo italia

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

8emezzo - tak ako vždy, v súlade so súčasnými trendmi a požiadavkami, 8emezzo od nástupu na trh predstavuje solídnosť a špičkový design, pričom kvalita a servis je mottom spoločnosti. 8emzzo je potomkom Pianca, historickej skupiny, ktorá bola na trhu viac ako 60 rokov. 8emezzo vytvoril nezameniteľné štylistické inovácie a v kombinácii s estetičnom interpretuje trendy dneška a zajtrajška. Firma má veľkú distribučnú sieť, ktorá stojí bok po boku s konečným zákazníkom, ktorému ponúka personalizované služby, podľa vzoru súčasných trendov. Štýlové kreácie vytvárajú osvedčeným výrobným procesom a dodržujú najvyššie štandardy kvality. Aj pre toto je táto firma veľmi žiadanou na trhu.

 

ALTACORTE

spalna postel altacorte italia

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

AltaCorte je jedným z popredných talianskych výrobcov klasického designového nábytku. Ich prísne strážený reťazec predajcov im dovoľuje zachovať čo najviac z benátskeho stolárstva a tradícií ich výrobkov "Made in Italy". AltaCorte produkuje nábytok za použitia tradičných stolárskych techník z masívneho dreva. Povrchy produktov ponúkajú to najlepšie z tradičnej leštiacej techniky, ktorá využíva prírodných prvkov ako napríklad včelí vosk. Sídlo a výrobný závod so skladom sa nachádzajú v meste Cessalto. Altacorte sa vždy špecializoval na tie produkty, ktorými by boli splnené súčasné chute z kvalitného masívneho dreva. Ich výrobný proces, prísne prevádzaný ručne, zabezpečuje, že každý kus nábytku je unikátny a nemôže byť nikdy nahradený mechanickým výrobným závodom.

 

B.FORM'S

spalna postel b forms italia

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

B.Form's je mladá dynamická spoločnosť, ktorá sa od roku 2008 špecializuje na výrobu sedacích súprav, postelí a denne používaných čalúnených postelí. Jej produkcia zahŕňa trh klasických, moderných a súčasných produktov. So zameraním na najvyššie štandardy kvality a vynikajúce detaily b.form‘s stelesňuje dokonalú rovnováhu medzi krásou a kvalitou. Každý šev sa spracováva s majstrovskou zručnosťou k vytvoreniu najlepšieho možného produktu. Každý model odráža záväzok spoločnosti k podpore talianskeho štýlu.

 

GV SALOTTI

spalna postel gv salotti italia

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

GV Salotti - vzniklo v roku 1997 a sústreďuje sa hlavne na výrobu sedacích súprav a čalúnených postelí. Veľkú pozornosť pri výrobe venujú hlavne detailom a výberu kvalitných poťahových látok.

 

ZG GROUP

spalna postel zg group italia

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

ZG Mobili - jeden z členov skupiny ZG GROUP, ktorý se sústreďuje hlavne na výrobu detského nábytku a nábytku pre teenagerov. Oceníte širokú škálu farebných kombinácií, neobyčajný štýl a množstvo neobyčajných nápadov.

GV Salotti - vzniklo v roku 1997 a sústreďuje sa hlavne na výrobu sedacích súprav a čalúnených postelí. Veľkú pozornosť pri výrobe venujú hlavne detailom a výberu kvalitných poťahových látok.

GM Cucine - vznikla v roku 1982 so špecializáciou hlavne na moderné kuchyne, určitú časť zastupujú tiež klasické kuchyne zo severu Talianska. Flexibilitou a dynamickosťou sa spoločnosť radí medzi popredných výrobcov kuchýň v Taliansku, ale má svoje zastúpenie aj v iných európskych štátoch, ale tiež napríklad aj v južnej Amerike. Hlavnou zásadou GM CUCINE je - dodať spotrebiteľovi kuchyňu, ktorá maximálne vyhovuje jeho požiadavkám na kvalitu a účelnosť pri dennom používaní.

 

CONTEMPO

spalna postel contempo italia

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

ConTempo je talianska spoločnosť, ktorej filozofiou a základným kameňom bol vždy koncept "Made in Italy" a dokonalé remeselné spracovanie produktov. V priebehu rokov si vytvorila jedinečný a nezameniteľný štýl, ktorý sa točí okolo designu pohodlia a kvality. Všetky produkty sú vyrobené zo surovín vynikajúcej kvality, vybraných skúsenými pracovníkmi.

 

 

 

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte nás kontaktovať:
Telefón: +421 948 007 032 Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
kontaktujte nas