DEVINA NAIS

stoly stolicky devina nais taliansko

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Devina Nais - je popredný taliansky výrobca dreveného nábytku v klasickom i modernom štýle. Jeho ideou je premieňať drevo na hodnotu, sprevádzajúcu človeka v čase, s dôrazom na tradíciu a excelentné spracovanie od prvotnej suroviny až po finálny produkt a špeciálny tím ľudí, neustále vyvíjajúcich a zdokonaľujúcich sortiment produkovaných výrobkov.

 

TONIN CASA

stoly stolicky tonin casa taliansko

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Tonin Casa je talianska firma kvalitného designového nábytku, s dlhoročnou tradíciou viac ako 30 rokov. V posledných piatich rokoch sa Tonin Casa stal celosvetovou spoločnosťou, exportujúcou modernú značku „Made in Italy“. Všetky výrobné procesy prebiehajú v modernej fabrike, bez nutnosti prevozu medzi výrobnými fázami, so zameraním na maximálnu spokojnosť svojich zamestnancov i zákazníkov. Tonin CASA ponúka cez 8000 výrobkov v klasickom i modernom štýle toho najlepšieho talianskeho designu, známeho po celom svete. Všetky používané farby sú rozpustné vo vode, čím Tonin Casa pripieva k znižovaniu dopadu na životné prostredie.

 

MORELATO

stoly stolicky morelato taliansko

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

V druhej polovici 20. storočia na juhu Verony Aldo Morelato založil svoju "Casa Rossa", remeselnú dielňu, jadro súčasnej spoločnosti. Aldo Morelato uchováva svoje remeselné schopnosti a profesionalitu ako podklad pre výrobu komplexného a rafinovaného nábytku s vlastným jedinečným štýlom. Dnes výroba nábytku Morelato vyjadruje skúsenosť a nadšenie, ktoré sa v priebehu generácií prenieslo na priemyselnú syntézu tradičných výrobných postupov, prevádzaných vysoko kvalifikovanou pracovnou silou. Z maličkej dielny, ktorá prevádzala rezbárske práce, sa vyvinula medzinárodne známa firma, schopná upútať v modernom i v minimalistickom štýle. Jedinečná ponuka výrobkov z čerešne od firmy Morelato v novom zastúpení.

 

TONON

stoly stolicky tonon taliansko

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Tonon vznikla v roku 1926  a sústreďuje sa na výrobu stoličiek, kresiel a stolov. V ponuke nájdete designový nábytok, ale i klasický. Výrobky zn. TONON majú nádych sentimentálnosti a elegancie. Kvalitu zn. TONON  prezentuje perfektné spracovanie, ktoré bolo ocenené na výstavách v Miláne, New Yorku i Tokiu.

 

JESSE

stoly stolicky jesse taliansko

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Jesse je firma talianskeho nábytku s tradíciou viac ako 80 rokov. Jej designérsky tím a výrobný proces vytvára nábytok vhodný pre moderný štýl života, v ktorom je každý domov jedinečný, v spojení s funkčnosťou, pocitmi a rozdielnymi záujmami každého človeka.

 

ZILIO ALDO

stoly stolicky zilio aldo taliansko

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Zilio A&C – rodinná spoločnosť, ktorá po niekoľko generácií s vášnou vyrába  stoličky a drevený nábytok v  remeselnej tradícii pomocou modernej technológie v medzinárodnom designe. V každom výrobku nájdete pôvod zručnosti, ktorá vytvára  elegantný  kontrast  k priemyselnému spracovaniu.  Jednoduchosť tvarov, použité materiály a pozornosť k detailom, dáva  produktom  štýl a dlhú životnosť, pri každodennom použití obytných i verejných budov.

 

VENETA CUCINE

stoly stolicky veneta cucine taliansko

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Veneta Cucine je značka medzinárodnej úrovne, v súčasnosti vedúca spoločnosť na talianskom trhu a skutočný pojem pre tých, ktorí v Európe, rovnako ako všade na svete, volia  „Made in Italy“. Táto spoločnosť, ktorá si zakladá na vysoko rozvinutej kultúre obchodovania, zaisťuje výrobu širokej škály sortimentu s kvalitatívnymi štandardmi, a to vďaka najnovším technológiám a remeselne najprepracovanejším tvarom. Spoľahlivosť a krása sú hodnoty, ktoré len podtrhujú štýlový vzhľad, kde sa snúbia moderné estetické tvary a zdedená funkčnosť, osvedčená storočnou tradíciou. VENETA CUCINE umožňuje rozmanitosť chutí, spôsobov života, spôsobov myslenia či používania kuchyne.

 

8EMEZZO

stoly stolicky 8emezzo taliansko

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

8emezzo - tak ako vždy, v súlade so súčasnými trendmi a požiadavkami, 8emezzo od nástupu na trh predstavuje solídnosť a špičkový design, pričom kvalita a servis je mottom spoločnosti. 8emzzo je potomkom Pianca, historickej skupiny, ktorá bola na trhu viac ako 60 rokov. 8emezzo vytvoril nezameniteľné štylistické inovácie a v kombinácii s estetičnom interpretuje trendy dneška a zajtrajška. Firma má veľkú distribučnú sieť, ktorá stojí bok po boku s konečným zákazníkom, ktorému ponúka personalizované služby, podľa vzoru súčasných trendov. Štýlové kreácie vytvárajú osvedčeným výrobným procesom a dodržujú najvyššie štandardy kvality. Aj pre toto je táto firma veľmi žiadanou na trhu.

 

SOVET ITALIA

stoly stolicky sovet italia taliansko

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Sovet bol založený na konci 80-tych rokov, v období, kedy sa sklo stalo veľmi dôležitou súčasťou trhu s nábytkom. Moderná technika spracovania umožňuje prepojenie maximálneho umeleckého výrazu s inovatívnym a funkčným výrobkom, ktorý kombinuje tradíciu s pokročilými technológiami a moderným designom zároveň. Od 90-tych rokov Sovet potvrzuje, že ako firma je jedným z vodcov v danom sektore vďaka rozsahu svojich výrobkov, ktoré vynikajú originalitou foriem, farieb a povrchových úprav. Posledných niekoľko rokov Sovet rozširuje svoje portfólio, aby ponúkal i iné materiály, ktoré spĺňajú požiadavky širšieho a náročnejšieho trhu. Dnes má Sovet závod s výrobnou plochou o rozlohe 9000 metrov štvorcových a jeho produkty sú predávané vo viac ako 50 krajinách na celom svete.

 

CHAIRS & MORE

stoly stolicky chairs and more taliansko

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Chair & More sú produkty určené nielen do domácnosti ale i pre priestory s extrémnou záťažou ako reštaurácie, bary alebo hotely. Firma ponúka designové kreslá, stoličky a drobný sedací nábytok talianskeho dizajnu a kvalitnej talianskej výroby. Chairs and more je firma, ktorá vymýšľa, vytvára a vyrába stoličky s remeselnou dôslednosťou a obrovským nasadením. Stoličky Chairs and more sú vyvíjané podľa medzinárodných požiadaviek, teda v súlade s najaktuálnejšími trendmi svetového designu a požiadavkami marketingu.

 

ALTACORTE

stoly stolicky altacorte taliansko

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

AltaCorte je jedným z popredných talianskych výrobcov klasického designového nábytku. Ich prísne strážený reťazec predajcov im dovoľuje zachovať čo najviac z benátskeho stolárstva a tradícií ich výrobkov "Made in Italy". AltaCorte produkuje nábytok za použitia tradičných stolárskych techník z masívneho dreva. Povrchy produktov ponúkajú to najlepšie z tradičnej leštiacej techniky, ktorá využíva prírodných prvkov ako napríklad včelí vosk. Sídlo a výrobný závod so skladom sa nachádzajú v meste Cessalto. Altacorte sa vždy špecializoval na tie produkty, ktorými by boli splnené súčasné chute z kvalitného masívneho dreva. Ich výrobný proces, prísne prevádzaný ručne, zabezpečuje, že každý kus nábytku je unikátny a nemôže byť nikdy nahradený mechanickým výrobným závodom.

 

METALMOBIL

stoly stolicky metalmobil taliansko

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Metalmobil predstavuje ochrannú známku skupiny INDUSRIEIFI, dôležitého priemyselného lídra v oblasti inovatívnych riešení pre navrhovanie verejných priestorov a nábytku kancelárií. Na trhu pôsobí Metalmobil už viac ako 50 rokov. Vo svojej  produkcii dbá na prírodné alebo recyklovateľné materiály.

 

96design

produkty k nahliadnutiu

ArtNero

produkty k nahliadnutiu

ArtD

produkty k nahliadnutiu

ArtCS

produkty k nahliadnutiu

 

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte nás kontaktovať:
Telefón: +421 948 007 032 Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
kontaktujte nas