ELFA

ulozny system elfa 3

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Vitajte v našom svete, kde má každá vec svoje vlastné miesto.

Nie je nič lepšie, ako mať organizovaný priestor v domácnosti. Ak je všetko na svojom mieste, môžeme robiť to, čo nás baví, s tými, ktorých máme radi.

V novom vydaní katalógu Inspiration predstavujeme úložné systémy použiteľné vo všetkých oblastiach domova.

Možnosť ľahko upravovať a usporiadať podľa meniacich sa potrieb.


Pozrite si katalóg a inšpirujte sa:

 

katalog elfa orez

 

SANTAROSSA

ulozne systemy santarossa taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Santarossa S.P.A. patrí k najpoprednejším talianskym výrobcom moderného designového nábytku, rovnako však radí do svojej ponuky aj výrobky v klasickom štýle. Špecializuje sa na vysoko kvalitné lesklé lakované povrchy. Pomocou vlastných veľkých lakovacích liniek lakujú i pre potreby iných výrobcov nábytku a kuchýň.

Mimo lakovaných materiálov používa kvalitné dýhy a kvalitné HPL laminátové materiály. Pri vývoji nových designových radov spolupracujú s významnými talianskymi architektmi a technickými oddeleniami popredných značiek. Súčasťou ich výrobného programu sú obývacie steny, samostatné kusové solitéry, skrine, postele, nočné stolíky a bytové doplnky ako stoly a stoličky.

Táto firma predáva veľmi dobre svoje výrobky po celom svete a to hlavne vďaka výbornému pomeru medzi designom, kvalitou, cenou a jednoduchosťou montáže.

 

JESSE

ulozne systemy jesse taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

Jesse je firma talianskeho nábytku s tradíciou viac ako 80 rokov. Jej designérsky tím a výrobný proces vytvára nábytok vhodný pre moderný štýl života, v ktorom je každý domov jedinečný, v spojení s funkčnosťou, pocitmi a rozdielnymi záujmami každého človeka.

 

ZG GROUP

ulozne systemy zg group taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

ZG Mobili - jeden z členov skupiny ZG GROUP, ktorý se sústreďuje hlavne na výrobu detského nábytku a nábytku pre teenagerov. Oceníte širokú škálu farebných kombinácií, neobyčajný štýl a množstvo neobyčajných nápadov.

GV Salotti - vzniklo v roku 1997 a sústreďuje sa hlavne na výrobu sedacích súprav a čalúnených postelí. Veľkú pozornosť pri výrobe venujú hlavne detailom a výberu kvalitných poťahových látok.

GM Cucine - vznikla v roku 1982 so špecializáciou hlavne na moderné kuchyne, určitú časť zastupujú tiež klasické kuchyne zo severu Talianska. Flexibilitou a dynamickosťou sa spoločnosť radí medzi popredných výrobcov kuchýň v Taliansku, ale má svoje zastúpenie aj v iných európskych štátoch, ale tiež napríklad aj v južnej Amerike. Hlavnou zásadou GM CUCINE je - dodať spotrebiteľovi kuchyňu, ktorá maximálne vyhovuje jeho požiadavkám na kvalitu a účelnosť pri dennom používaní.

 

8EMEZZO

ulozne systemy 8emezzo taliansko 900

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu

8emezzo - tak ako vždy, v súlade so súčasnými trendmi a požiadavkami, 8emezzo od nástupu na trh predstavuje solídnosť a špičkový design, pričom kvalita a servis je mottom spoločnosti. 8emzzo je potomkom Pianca, historickej skupiny, ktorá bola na trhu viac ako 60 rokov. 8emezzo vytvoril nezameniteľné štylistické inovácie a v kombinácii s estetičnom interpretuje trendy dneška a zajtrajška. Firma má veľkú distribučnú sieť, ktorá stojí bok po boku s konečným zákazníkom, ktorému ponúka personalizované služby, podľa vzoru súčasných trendov. Štýlové kreácie vytvárajú osvedčeným výrobným procesom a dodržujú najvyššie štandardy kvality. Aj pre toto je táto firma veľmi žiadanou na trhu.

 

 

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte nás kontaktovať:
Telefón: +421 948 007 032 Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
kontaktujte nas