Novinky a aktuality

Drevo je často používaný materiál, ktorý má tu moc zatepliť a zútulniť domov a to nielen vo forme horiacich polienok v kozube. Prináša so sebou aj kus prírody. Jeho hnedé odtiene sa hodia do každého interiéru. Aj do veľmi moderného, plného kovu a nerezových vychytávok. Leštené drevo dodá bytu luxusný nádych a ledabolo opracované kusy zase rustikálnu, domácku pohodu.

31

Súčasné trendy prinášajú do sveta dizajnu hlavne luxus a pohodlie, moderná bude klasika i retro, dizajnové nápady, tradičné i nové materiály, svieže doplnkové farby, exotické motívy, etnické dekoračné vzory, umelecké detaily a prekvapivá kombinácia textúr, materiálov a štýlov.
 trendy v dizajne

Ďalšie ikony svetového dizajnu, ktoré sa zapísali do dejín svojím talentom v oblasti architektúry a priemyselného dizajnu so svojím inovatívnym, originálnym a nadčasovým zmýšľaním.

arne jacobsen egg chair swan chair

Predstavujeme Vám najslávnejší dizajnový nábytok, ktorý sa vďaka svojej nadčasovosti a univerzálnej príťažlivosti stal klasikou súčasného dizajnu.

4179366 manhattan loft

Za posledných 30 rokov sa stala spoločnosť Alberta zárukou kvality v oblasti navrhovania a výroby pohoviek, sedacích súprav a kresiel.

xx

 

AltaCorte je popredným talianskym výrobcom klasického a dizajnového nábytku. Ich prísne strážený výrobný reťazec im umožňuje zachovávať tradíciu benátskeho stolárstva a vyrábať tak produkty s tým najlepším renomé - "MADE IN ITALY".

56

Guľa nie je len jedinečným, originálnym tvarom, ale tiež objekt, ktorý by mali zbožňovať všetci milovníci minimalizmu. Možno povedať, že v istom zmysle jej tvar odráža ich sny (a to nielen v oblasti interiérového dizajnu). Spája v sebe to, čo je zdanlivo nedosiahnuteľné - najmenšie rozmery a najväčší objem. Z tohto dôvodu dizajnéri nábytku často využívajú práve tento tvar. Tu je niekoľko príkladov, ktoré môžete nájsť v našej ponuke.

Moon

ccc

Ste pripravení na výlet do budúcnosti? V tom prípade si zapnite pásy, štartujeme!

interier devina nais 11 900

Zariaďujete alebo sa snažíte dodať Vašej obývacej izbe na sviežosti a originálnosti? Máme pre Vás novinky z dielne popredných svetových výrobcov, ktoré Vás určite zaujmú. Nech sa páči, inšpirujte sa spolu s nami... 

interier devina nais 6 900

Pozývame Vás úžasnú plavbu po vodách dizajnu, kde veci vznikajú s láskou k originálu a nevšedným interiérom, vitajte vo svete plného krásnych vecí ...

 

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte nás kontaktovať:
Telefón: +421 948 007 032 Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
kontaktujte nas