Ponúkame spoluprácu architektom, dizajnérom, distribútorom, predajniam nábytku, on-line obchodom a fyzickým osobám alebo firmám podieľajúcich sa na projektovaní a navrhovaní interiérov, zameriavajúcim sa na nábytok najvyššej kvality a jedinečného dizajnu. 


96 DESIGN vzniklo pre ľudí so záujmom o dizajn a navrhovanie interiéru, ľudí s fantáziou, schopných oslavovať život. Je určený pre milovníkov moderného i klasického štýlu, vrátane veľmi populárnych štýlov z juhu Francúzska a Rhode Islandu. Starostlivý výber značiek umožňuje elegantne dotvoriť interiér Vášho domu i záhrady.


Okrem dovozu nábytku renomovaných svetových výrobcov sa venujeme aj navrhovaniu vlastných kolekcií nábytku a doplnkov. Chceme, aby naši zákazníci mali doma niečo špeciálne a umelecky jedinečné.


V rámci našej spolupráce Vám ponúkame:

 

  • voľný prístup k aktuálnym katalógom, novinkám a vzorkám
  • priaznivé podmienky spolupráce
  • logistickú a obchodnú podporu
  • prípravu materiálovej i cenovej ponuky
  • krátku dodaciu lehotu

 Pozývame Vás na prehliadku našich noviniek a aktualít, ktorá ako dúfame, bude zaujímavým obohatením Vašej každodennej práce.


Sme partnerom a zástupcom mnohých renomovaných firiem medzi inými Elfa, Pibiemme, Alberta Salotti, Zilio A&C, Chairs & More, Morelato, Contempo, Jesse, Tonin Casa, For House, ZG Group, Santarossa, Emmegi, Uffix, 8emezzo, Altacorte, B.Form's alebo Devina Nais.


Naši obchodní partneri predávajú sortiment najvyššej kvality, unikátnych kolekcií a jedinečného dizajnu. Garantujeme profesionálnu spoluprácu založenú na najvyšších svetových štandardoch.
Pre akékoľvek informácie nás kontaktujte: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte nás kontaktovať:
Telefón: +421 948 007 032 Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
kontaktujte nas